Provádíme vodorovné dopravní značení na území ČR  a Slovenska. Při aplikaci značení používáme nejmodernější technologie a postupy.

             

ABRABETONG opravuje propadlé kanalizační a vodovodní poklopy na celém území ČR a SR.  Profesionální přístup a technologie ukládání poklopů .  Specilazovaná firma v České republice usazuje samonivelační poklopy přímo za finišerem. Jedná se o bezvýřezovou technologii uložení poklopů do nových asfaltových povrchů. Systém je šetrný k životnímu prostředí, šetří náklady investorovi stavby a urychluje spuštění plného silničního provozu. SYSTEM se skládá z kvalitních kanalizačních poklopů, kvalitních rychletuhnoucích směsí.


 


Postaráme se o vaše kanály.

    

  

Abrabetong  je česká firma s tradicí v profesionálních opravách a výměnách kanalizačních, vodovodních poklopů a uličních vpustí. Používáme jedinečný technologický postup na zabudování samonivelačních kanalizačníc a samonivelačníích vodovodních poklopů.  IZOLSAN FIX je rychletuhnoucí malta s možným plným zatížením po 90 min. IZOLSAN HF je rychletuhnoucí cementová zálivka s možným plným zatížením po 30 minutách. IZOLSAN ASFALT je modifikovaná studená asfaltová směs  bez příměsí ropných produktů.


      

Novinky

Vodorovné dopravní značení

20.08.2018 00:01
Abrabetong působí na celém území ČR a Slovenska. Provádíme vodorovné dopravní značení . Při aplikaci používáme nejmodernější technologie a postupy. Nabízíme kompletní realizaci  vodorovného dopravního značení silničních komunikací , prúmyslových areálů , obchodních zon , logist . center ,...